TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Konto Osobiste
Proste Zasady

Otwórz konto

Skorzystaj z Konta Proste Zasady

0
za wypłaty gotówki
ze wszystkich bankomatów
w Polsce
3,5%
na Koncie Oszczędnościowym
przez 12 miesięcy
0
za wydanie i obsługę karty debetowej
0
za prowadzenie konta

Pakiet Niezawodny

Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego.


Pomoc medyczna

Pomoc medyczna

W ramach pakietu możesz skorzystać z pomocy medycznej, w formie m.in. wizyty lekarza w domu czy też telefonicznej konsultacji lekarskiej.
Assistace domowe

Assistance domowe

Usługa ta zapewni Ci praktyczny i szeroki dostęp do pomocy specjalistów, kiedy awarii ulegnie sprzęt AGD, RTV, IT lub urządzenie mobilne. Ubezpieczenie obejmuje również przypadki, kiedy na skutek zdarzenia losowego potrzebujesz pomocy fachowca np. ślusarza, hydraulika czy elektryka. Dodatkowo otrzymasz świadczenie, jeśli utracisz telefon komórkowy na skutek kradzieży z włamaniem w miejscu zamieszkania.

Przez pierwsze 6 miesięcy ubezpieczenie dostępne jest bez opłat. Po tym okresie składka wynosi 6 zł miesięcznie i jest pobierana automatycznie z konta osobistego.

Pakiet Ochrona Karty

Poczucie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania karty.


Pomoc medyczna

Skorzystaj z Pakietu za jedyne 3 zł miesięcznie

Ubezpieczenie to ochroni Cię przed nieuprawnionym użyciem karty, utratą wskutek kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu, kradzieżą rzeczy osobistych. Zabezpieczy Cię także na wypadek utraty, zniszczenia lub kradzieży zakupów dokonanych kartą do konta. Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono przydatne, kiedy uszkodzisz własność osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.